DiademCosmetics: Lakier o przedłużonej trwałości nr. 259

/
0 Comments
Moi Drodzy!

Jakiś czas temu wspominałam Wam o inicjatywie 2H, której to pomysłodawcą jest firma Diadem Cosmetics. Dla przypomnienia: jest to przedsięwzięcie, dzięki któremu każda z nas może dołożyć cegiełkę na edukację kobiet trzeciego świata. Na czym to polega? Z każdej kwoty za zakupiony kosmetyk marki Diadem Cosmetics, pobierana jest część, która następnie przekazywana jest na cele 2H.

W ramach współpracy z marką otrzymałam trzy kosmetyki do testów: lakier do paznokci, kredkę do oczu i fluid ze skwalanem. Dziś chciałabym podzielić się z Wami opinią o lakierze.
Lakier o przedłużonej trwałości to nasycony pigmentami kosmetyk, bardzo długo utrzymujący się na paznokciu. Jednolita konsystencja zapewnia wyjątkowo krótki czas wysychania i niezmienność koloru. Unikatowa formuła sprawia, że łatwo się aplikuje, tworząc jednolitą powierzchnię pozbawioną smug. Unikatowa formuła powoduje niezwykle łatwą aplikację. Nie zawiera szkodliwych substancji takich jak toluen, żywica formaldehydowa, DBP i kamfora. Dodatkowo lakier jest odporny na uderzenia dzięki zawartym molekułom


ZASTOSOWANIE:

Lakier stosować na powierzchnię suchego i czystego paznokcia przy użyciu pędzelka. Już nałożenie jednej warstwy lakieru nadaje piękny, intensywny kolor. Kolejna warstwa wzmacnia barwę i przedłuża trwałość. Przed zastosowaniem produktu, warto wyrównać powierzchnię płytki poprzez aplikację bazy wygładzającej.

ZALETY:

- Produkt hipoalergiczny. 
- Długotrwały kolor. 
- Równomierne starzenie się produktu. 
- Kupując ten kosmetyk wspierasz inicjatywę 2H.Używam lakieru o numerze 259. Jest to piękna, lekko malinowa czerwień. Na paznokciach prezentuje się naprawdę wyjątkowo.


Lakier jest bardzo trwały - porównując go do znacznie droższych odpowiedników, nie ma sobie równych. Na moich paznokciach lakiery zazwyczaj utrzymują się... jeden dzień. Ten z aasortymentu Diadem Cosmetics bez szwanku uchował się prawie cztery dni! To naprawdę wspaniały wynik!


Kolejna sprawa: krycie. Dwie warstwy wystarczają by pięknie pokryć płytkę, nie ma prześwitów, produkt ma idealną konsystencję, świetnie się rozprowadza, nie bąbelkuje i nie smuży.

Kupicie go w sklepie online -> TU. Aktualnie jest w promocji, kosztuje 11,80 PLN - to, moim zdaniem, świetna cena biorąc pod uwagę jego jakość.

Gama kolorów jest szeroka, ale nie powalająca - znajdziecie raczej klasyczne, ale ładnie nasycone, żywe odcienie. Ja na pewno skuszę się na następne buteleczki. To jeden z najlepszych lakierów, jakie miałam okazję używać.You may also like

Brak komentarzy: