Wielki Konkurs ze sklepem www.matique.pl!

/
0 Comments
Kochani!

Dziś trochę nietypowo, bo konkursowo! :)
Wraz ze sklepem Matique przygotowaliśmy dla Was fajną zabawę z aż trzema zestawami cudownych, ekologicznych kosmetyków do wygrania! :)

Zanim jednak przejdziemy do konkretów, kilka słów o sklepie według Właścicielki - Pani Jolanty Wieczorek:


W MATIQUE znajdziecie marki ekokosmetyków dostępne tylko tutaj. Wiele z nich wcześniej nie było znane polskim konsumentom, niemniej posiadają prestiż międzynarodowy i są doceniane licznymi nagrodami. Niejednokrotnie też wybierają je gwiazdy showbiznesu. Nie sprzedajemy marek, jeżeli sami ich nie znamy lub nie mamy do nich przekonania. Zdecydowana większość produktów dostępnych w MATIQUE, została więc najpierw osobiście przetestowana przez nasz zespół. Tym samym ułatwiamy Wam i sobie dostęp do ulubionych, sprawdzonych biokosmetyków.MATIQUE to miejsce dla kobiet (i nie tylko), które wiedzą, że prawdziwym źródłem piękna jest natura. Pragniemy dotrzeć do świadomych klientów, którzy czytają etykiety przed zakupem produktu. Kosmetyki organiczne świetnie działają, wspaniale pachną, są pięknie zapakowane. Ich używanie to czysta przyjemność.

Nie chciałam szukać moich ukochanych marek kosmetyków naturalnych gdzieś daleko w świecie i Wy też nie musicie. Stworzyłam to miejsce dla siebie i dla Was.

Zapraszam do cieszenia się naturalnym pięknem.
Jolanta Wieczorek
Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z asortymentem (jeśli jeszcze go nie znacie) sklepu MATIQUE, Znajdziecie tam popularne, lubiane marki, ale też mało znane kosmetyki o wspaniałych składach i jeszcze lepszym działaniu.  By odrobinę "zmotywować" Was do działania, podjęłyśmy decyzję, że nie będzie to konkurs na tzw. lajki :) Jesień zawitała już do naszych drzwi, robi się coraz chłodniej, dzień stał się krótszy. Jest to okazja, by zrobić sobie "domowe SPA". Dlatego nasze pytanie konkursowe brzmi:

"Za pomocą jakich trzech kosmetyków z asortymentu sklepu MATIQUE stworzyłabyś domowe spa? Wejdź do sklepu  i wytypuj trzy kosmetyki, które uważasz za najlepsze oraz opisz kreatywnie, jak za ich pomocą stworzysz domowe spa." 

Wygrywają trzy najlepsze odpowiedzi :-)

Warunki wzięcia udziału w konkursie:

1. Dołącz do grona publicznych obserwatorów tego bloga
2. Polub profil  Matique na Facebooku
3. Udostępnij publicznie informację o  konkursie  na swoim profilu na Facebooku

Zwycięzców wybiera sponsor konkursu.

A teraz czas na zestawy! :)


Miejsce I:Miejsce II:Miejsce III:


I jak Wam się podobają nagrody? :)
Jest o co walczyć!

Na odpowiedzi czekamy do 31.10.2014 do godziny 23:59.
Kierujcie je w komentarzach do tego posta.
You may also like

Brak komentarzy: